• "JABLKOVÝ DEŇ V ŠKD"

• V rámci smernici na nový školský rok sa budú spoločne obidve oddelenia ŠKD každý štvrtok venovať prevencii proti nadváhe a obezite. Zdravým životným návykom, zdravou výživou a fyzickou aktivitou chcú tak podporiť národný akčný plán - znížiť u detí nadváhu a obezitu. Vo štvrtok 22.9. mali "družinári" hravý kvíz o jablku, spoločne si uvarili jablkovú výživu spojenú s ochutnávkou a namaľovali krásne jesenné plody.

• "ZAČAL SA NOVÝ ŠKOLSKÝ ROK 2022/2023"

• Po letných prázdninách, plných zážitkov a oddychu, sa 5. septembra 2022 začal nový školský rok 2022/2023. Brána našej školy ostala otvorená pre každého. Najmä pre nových prváčikov, ktorí prvýkrát zasadli do školských lavíc a stali sa tak riadnymi žiakmi školy. A samozrejme aj pre ostatných žiakov našej školy, ich rodičov a starých rodičov. Po príhovore pani riaditeľky školy a pána starostu obce nasledoval krátky kultúrny program v podaní žiakov Terezky, Paťka a Lenky. Po ňom sa žiaci aj s rodičmi presunuli do svojich tried, kde ich triedne pani učiteľky oboznámili s organizáciou vyučovania na tento školský rok a popriali im veľa úspechov, elánu a tvorivých síl do nového školského roka.