• "OTVORENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2023/2024"

• Riaditeľstvo ZŠ pozýva žiakov a ich rodičov na slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024, ktoré sa uskutoční dňa 4. septembra 2023 o 8,00 hod. na školskom dvore.

Žiaci prichádzajú do školy v sprievode rodiča.

Po slávnostnom otvorení školského roka prejdú žiaci a rodičia do budovy školy, kde budú vyplňovať a podpisovať potrebné tlačivá a budú oboznámení s organizáciou školy, školskej družiny, stravovania a pomôcok.

Zároveň oznamujeme rodičom detí, že v tento deň nebude v prevádzke školský klub detí a školská jedáleň.

• "OZNÁMENIE O VOĽNOM PRACOVNOM MIESTE"

• Oznámenie o vyhlásení výberového konania na obsadenie pracovne pozície:  špeciálny pedagóg

V zmysle § 84 zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov zverejňujeme informáciu o voľnom pracovnom mieste pedagogických a odborných zamestnancov v rámci realizácie národného projektu Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov III

NÁZOV A ADRESA ZAMESTNÁVATEĽA: Obec Lok, Obecný úrad, Poštová 23, 935 38 Lok

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Základná škola, Hlavná 10, 935 38 Lok

KATEGÓRIA VOĽNÉHO PRACOVNÉHO MIESTA: Odborný zamestnanec - špeciálny pedagóg (1 pracovné miesto)

TERMÍN VÝBEROVÉHO KONANIA:  30.08.2023

TERMÍN NÁSTUPU: september 2023

ROZSAH ÚVÄZKU: 100%

PRACOVNÝ POMER NA DOBU: určitú

KVALIFIKAČNÉ PREDPOKLADY: podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov resp. podľa vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a  odborných zamestnancov.

Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore:

• špeciálna pedagogika
            • učiteľstvo a pedagogické vedy so zameraním na špeciálnu pedagogiku
            • učiteľstvo pre špeciálne školy
            • vychovávateľstvo všeobecné a špeciálne
            • telesná výchova pre zdravotne oslabených
            • učiteľstvo pre mládež (osoby) vyžadujúcu osobitnú starostlivosť

PREDPOKLADY NA VÝKON PRACOVNEJ ČINNOSTI:

• kvalifikačné predpoklady
            • bezúhonnosť
            • zdravotná spôsobilosť
            • ovládanie štátneho jazyka

PLATOVÉ PODMIENKY

Platové podmienky: určené v zmysle zákona č.138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, zákona č.553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

ZOZNAM POŽADOVANÝCH DOKLADOV:

• žiadosť o prijatie do zamestnania
            • profesijný životopis
            • overené doklady o ukončenom vzdelaní
            • čestné prehlásenie o bezúhonnosti
            • presná adresa a telefonický kontakt
            • písomný súhlas so spracovaním osobných údajov

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť najneskôr do 28.08.2023 do 12,00 hod. na adresu:

Obec Lok, Obecný úrad, Poštová 23, 935 38 Lok

Telefón: 036/639 73 02 ▪ Mobil: 0908 137 856 ▪ Email: obec.lok@nextra.sk

Rozhodujúci pre zaradenie do výberového konania bude dátum doručenia resp. zaevidovania obálky na OcÚ Lok.
            Na obálku uveďte:„ Odborný zamestnanec ZŠ – neotvárať“.

Záujemcovia, ktorých žiadosti budú doručené po stanovenom termíne uzávierky, nebudú zaradení do prijímacieho konania – pohovoru.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na ústny pohovor.

Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo na pohovor pozvať (elektronicky, telefonicky) iba tých záujemcov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady na danú pracovnú pozíciu.

V Loku, 21. 08. 2023                                                                                              Ján Márföldi

Starosta obce