• "JESENNÉ PRÁZDNINY"

• Oznamujeme rodičom, že jesenné prázdniny budú trvať

od piatka 28.10.2022 do utorka 1.11.2022.

Vyučovať sa začne v stredu 2.11. 2022.

• "HALLOWEEN DEŇ"

• Milí rodičia,

dňa 27.10.2022 (vo štvrtok) si náš školský deň tak ako aj vlani, spojíme so sviatkom duchov a strašidiel. V tento deň privítame v škole namiesto žiakov rôzne príšerky v maskách čertíkov, čarodejnice, múmie, zombíkov, duchov či strašidlá.

Budeme radi, ak sa do tejto tajomnej a strašidelnej helloweenskej atmosféry zapojí čo najviac žiakov.

• "OKTÓBER - MESIAC ÚCTY K STARŠÍM"

• "Táto aktivita sa uskutočnila vďaka finančnej podpore Nadácie ZSE"

Mesiac október už tradične patrí našim starým rodičom. Ich múdrosti, obohateniu, zdroju tradícií a skúseností. Z príležitosti mesiaca úcty k starším sa žiaci našej ZŠ predstavili dňa 14. októbra 2022 bohatým kultúrnym programom na slávnostnom stretnutí dôchodcov obce. Kytičkou básní, piesní, tancov a želaní vyjadrili lásku, úctu, radosť a poďakovanie našim starkým za ich prácu, cenné rady, povzbudenie a pomoc pri výchove.

• "RÓMSKA PALETA 2022 - vyhodnotenie celoslovenskej výtvarnej súťaže"

• Srdečne blahoželáme žiakom Michaele Rafaelovej (Diplom v I.kategórii), Stevenovi Lakatošovi (Čestné uznanie v II. kategórii) a Zoltánovi Szabóovi (Čestné uznanie v II. kategórii), ktorí sa ešte v minulom školskom roku pod vedením pani vychovávateľky Silvii Konarčíkovej zapojili do 11. ročníka celoslovenskej výtvarnej súťaži pre rómskych žiakov od 5 – 18 rokov pod názvom „Rómska paleta 2022“. Vyhodnotenie tejto súťaže sa uskutočnilo 5. septembra 2022. Súťaž vyhlásilo Podtatranské osvetové stredisko Poprad.

Spolu sa do súťaže prihlásilo z celého Slovenska:

V I. kategórii do 10 rokov: 74 škôl a 259 prác

V II. kategórii od 11 rokov: 113 škôl a 520 prác

Všetkým trocm oceneným žiakom gratulujeme a pani vychovávateľke Silvii ďakujeme za pomoc žiakom pri ich tvorbe.